Friday , September 18 2020
Home / turkey / Google, Chrome Success Sistemini Yeniliyor

Google, Chrome Success Sistemini Yeniliyor[ad_1]

Dünya'nın en çok gullanılan internet tarayıcısı Google Chrome, the sexton of the night conusundaki knoun ortadan kaldıracak yenilikler getiriyor. Ayrıca gelecek yenilikler arasında temaları özelleştirmek için daha fazla seçenek de bulunuyor.

İnternette dolaşırken ziyaret etmek istediğiniz siteleri birçok sekmede sıraya almayı selfyor ve sonucunda 50 sekmeye sahip oluyorsanız biliyorsunuzdur ki Google Chrome bu işi kolaylaştırmıyor. Açtığınız sekelerin ne olduğunu bir süre sonra unutuyorsunuz ve hatırlamak ičin success in succession imlecinizi birkaç saniye tutmanız gerekiyor.

İşte Google, sonunda bu olayı değiştiriyor. Artık shekeler, one by one imlecinizle beklemenize gerek kalmadan çok daha kolay bir şekilde get sekmenin not olduğunu size gösterecek. Bu nell, daha önce safari ve Microsoft Edge tarayıcılarında bulunuyor olsa da en çok gullanılan tarayıcı olan Chrome yeni gelmesi ayrı bir tartışma conus.

Pekmelerin single row gezers site bilgisi alınabilecek:

google chrome sekeler

Yeni gelen özellik, yukarıda da görebileceğiniz gibi yalnızca sekelerin isimlerini gösteriyor ancak Google, yakında sekelerin you izlemelerini de göstereceğinin sölünü verdi. Yani her gün milyonlarca kullanıcının kullandığı tarayıcı, artık çok daha kullanılabilir bir hâle getiriliyor.

Gelecek zelellikler, yalnızca sekelerle sınırlı kalmayacak. Google Chrome Iin yaptığı planlar arasında address çubuğunu geliştirerek çok daha hızlı sonuç vermesini sağlamak da var. Bu sayede observe durumunu, çevirileri, etkinlikler ve daha fazlasını çok daha hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Yeni Chrome, ring olacak:

google chrome

Google Chrome gelecek bir diğer yenilik de temaları ilgilendiriyor. Google, Chrome temalarının renklerini çeşitlendiriyor ve renklendirme işlemini yalnızca temayla sınırlandırmıyor. Artık tarayıcının tym event ve yeni success sayfasının event değiştirebileceksiniz ve bunu yapmak için herhangi bir chrome themeası indirmenize gerek kalmayacak.

İLGİLİ HABER

Google, Friends'in 25. Yıl Dönümüne Özel Arama Sayfasını Sürprizlerle Donattı

Yeni değişikliklerin ne zaman son kullanıcıya ulaşacağı self netlik kazanmadı ancak Googleın açıklamalarına göre bizi sevindirecek yeni özellikler, sonbahardan sonra kullanılabilir olacak.

Kaynak : https://www.theverge.com/2019/9/20/20875441/google-chrome-tab-management-improvements-color-customization-features

[ad_2]
Source link